"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Pühapäeval on isadepäeva puhul lipupäev (2)
13. november 2021
Ilja Matusihis/Pilt on illustratiivne

Pühapäeval tähistatava isadepäeva puhul heiskavad kõik riigi- ja omavalitsusasutused ning avalik-õiguslikud juriidilised isikud sinimustvalge lipu.

Lippe on oodatud heiskama ka kõik teised. Lipud heisatakse hiljemalt kell kaheksa hommikul ja langetatakse päikeseloojangul, teatas riigikantselei. Isadepäev on perekondlik tähtpäev, millega austatakse isasid ning tähtsustatakse nende rolli laste kasvatamisel ja ühiskonnas.

Südapäeval kuulutatakse Eesti Naislaulu Seltsi ja Eesti Naisliidu korraldatud isadepäevakontserdil välja aasta isa. Estonia kontserdisaalis laulavad isadele tütarlastekoor Ellerhein, Nõmme kultuurikeskuse noorte naiste koor Kevad, ansambel Õtekse ja Tartu Poistekoor.

Kommentaarid (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Tervitusi lastelastelastelt
13. nov. 2021 23:45
Tunnen kaasa sellistele lastele, kelle vanemad on rikkad ja ei toeta majanduslikult endi järglasi ja ei tea isegi seda, kellega ja kus järglasi on ja kui palju ! Seda nimetatakse inimsoo ja järglaste mõnitamiseks ja inimolemuse hinge rüvetamiseks ! Hea kui taoliste vanemate lapsed suudavad veel austada endi vanemaid !
lisaks
13. nov. 2021 19:05
Kui lipp on pimedal ajal valgustatud, siis võib lipu langetada ka järgmise päeva hommikul.