Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
VAATA SAADET "Tallinna panoraam" Milline on Eesti isa ja kui palju ta perega aega veedab? (0)
14. november 2021
Pealinn


Isadepäeva puhul vestleme kahe isaga, kes on töö jätnud tagaplaanile ja lapse kasvatamisele pühendunud.

Kuidas on meil muutumas koroonaviirusesse haigestumise trend? Kas võime loota, et pühade pidustused toimuvad või satume olukorda, kus intensiivravi vajajaid patsiente tuleb saata Helsingi haiglasse?

Sajandi suurehitus – Tallinna haigla peab valmis saama juba kuue aasta pärast.

Tallinn saab järgmisel aastal Unesco muusikalinnaks, mis on tunnustus pealinna mitmekesise ja kvaliteetse muusikaelu eest.

Heerold tutvustab Eesti barokiajastu skandaalseima  tuntusega vabameistri  skulptor-puunikerdaja Christian Ackermann rikkalikku loomepärandit, mis ehib  meie  kirikute altareid ja kantsleid Tallinnas, Harju- ja Läänemaal ning mujalgi.

Tallinna Keskraamatukogu kutsub kõiki Tallinna koolide klassiõpetajaid liituma lugemisprogrammiga “Loeme ennast Teletorni tippu”. Tegu on väikest viisi võistlusega, kus lapsed peavad klassi peale kokku lugema vähemalt üle 5000 lehekülje raamatuid, usinatele antakse võimalus külastada Tallinna Teletorni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.