"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
Lasnamäel algab enneolematu vaktsineerimiskampaania (1)
15. november 2021
Foto: Scanpix

„Tegemist on enneolematu vaktsineerimiskampaaniaga, mis pakub inimestele võimalust mugavalt ühendada vaktsineerimine kaubanduskeskuse külastusega. Pingutame selle nimel, et kõik Lasnamäe elanikud oleksid teadlikud nõustamise- ja vaktsineerimise võimalustest meie linnaosas,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet. 

Uue nädala esmaspäevast, 15. novembrist Lasnamäel laieneb nõustamis- ja vaktsineerimispunktide võrgustik. Mitmesse kohta loodud täiendavad vaktsineerimisvõimalused töötavad esialgu aasta lõpuni.

Vaktsineerima on oodatud kõik Eesti elanikud alates 12. eluaastast. Täiskaitse saavutamiseks on väga oluline läbida kogu vaktsineerimiskuur ja mitte loobuda teisest kaitsesüstist. Teise kaitsesüsti aja ja koha saab teada esimese doosi tegemisel. Vaktsineerima tulles peab kaasa võtma ID-kaardi või passi, eelnev registreerimine ei ole vajalik. 

Alates 15. novembrist vähemalt kuni aasta lõpuni Lasnamäel saab iga päev vaktsineerida järgnevates kohtades:

  • Linnamäe Maxima XXX ees (Linnamäe tee 57) E-R 12-19 ja L, P 10-17
  • Kultuurikeskuses Lindakivi (J. Koorti 22) E-R 12-19 ja L, P 10-17
  • Ülemiste keskuses peasissepääsu kõrval (Suur-Sõjamäe 4) E-R 12-19 ja L, P 10-17
  • Confido Kiirkliinikus Lasnamäe Centrumis (Mustakivi tee 13) E-L 10-21 ja P 10-19

„Vaktsineerimine aitab vältida COVID-19 haiguse rasket põdemist. Seetõttu kutsun üles kasutama võimalust ja lasta ennast vaktsineerida. Samuti tänan siinkohal kõiki, kes on ennast juba vaktsineerinud. Uutes nõustamis- ja vaktsineerimispunktides saab nii esimest kui ka teist süsti, tõhustusdoosi ning võimalus on küsida vaktsiinide alast nõu,“ lisas Svet.  

Lisainfo vaktsineerimise ja vaktsiinide kohta www.vaktsineeri.ee, telefonil 1247 (iga päev kell 8-20 eesti, vene ja inglise keeles) ja 6051529 (E-R kl 8-17).

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

vahendaja
13. nov. 2021 10:19
https://eestinen.fi/2021/11/kuum-koroonaga-nakatumine-kasvab-kiiresti-laane-euroopas-vaatamata-korgele-vaktsineeritusele/ Euroopa on kõige vaktsineeritum maailmajagu ja samas koroona epitsenter. Eelmisel nädalal kasvas Euroopas koroonasurmade arv 10 protsenti ja seda vaatamata kõrgele vaktsineeritusele. Koroona levib kiiresti Lääne-Euroopas vaatamata kõrgele vaktsineeritusele ja maailma parimal tasemel arstiabile, vahendab Times of Israel.