"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
Pirita jagab tasuta graniitsõelmeid (0)
15. november 2021
Graniitsõelmed. Foto: Pirita LOV

“Libeduse tõrjumisel ja lume rookimisel on oluline osa nii omavalitsusel, kinnistuomanikel kui ka korteriühistutel. Seetõttu jagame tasuta talviseks majaesiste kõnniteede hooldamiseks ja libeduse tõrjeks iga kinnistu kohta ühe koti ehk 25 kilo graniitsõelmeid,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat, kelle sõnul on linnaosavalitsus jaganud tasuta graniitsõelmeid aastaid.. Üks kott tasuta sõelmeid on võimalik saada ka igal korteriühistul.

Pirita linnaosa valitsus jagab talviseks kõnniteede hoolduseks tasuta graniitsõelmeid. Sõelmeid saab alates tänasest kuni 17. detsembrini linnaosavalitsusest.

Linnaosavalitsus on varunud jagamiseks ligi kolm tonni graniitsõelmeid. “Vajaduse korral tellime sõelmeid juurde. Oluline on, et libeduse saabudes oleks igal majapidamisel graniitsõelmed käepärast ning ohutu liikumine tagatud,” lisas linnaosavanem.

Kinnistu omanik või esindaja saab sõelmekoti linnaosavalitsusest Kloostri tee 6 esmaspäeval kell 15–18 või neljapäeval kell 10–12. Rohkem infot linnamajanduse osakonnast telefonil 645 7616 (Ülle Vunk).

Tuhka või kloriide lume- ja libedustõrjeks kõnniteedel kasutada lubatud ei ole.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.