"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
tallinna uudised 17.11 Distantsõpe, vaktsineerimispunktid, keskkonnaministri vahetus, Püha Jüri kabel ja jõuluootus (0)
17. november 2021

Tallinna uudised 17. novembril 2021.

17.11.2021 – Distantsõpe

Viimased andmed näitavad, et nakatunute arv Tallinna koolides on viimase nädalaga oluliselt langenud. Koolipidajate ja ka terviseameti hinnangul on siin tegemist osalise distantsõppe positiivse mõjuga. 

17.11.2021 – Balti jaamas avati uus vaktsineerimispunkt

Sel nädalal avati Tallinnas viis täiendavat nõustamis-ja vaktsineerimispuntki kus saab ilma etteregistreerimata COVID -19 kaitsesüsti teha. Tallinn koostöös erameditsiiniteenuse osutajaga avas täna nõustamis- ja vaktsineerimispunkti ka Balti jaama esisel platsil. Nüüd teenindab kõiki soovijaid kokku kaheksa koroonaennetuspunkti.  

17.11.2021 – Keskkonnaminister Tõnis Mölder astus tagasi

Täna teatas keskkonnaminister Tõnis Mölder oma tagasiastumisest. Põhjuseks tõi ta perekondlikud ja tervisemured. Mölderi sõnul on loodushoid olnud talle väga südamelähedane ning sellele ta ka kümne kuu jooksul ministriametis ka pühendunud. Mölder siirdub tagasi Riigikogusse. 

17.11.2021 – Kopli kalmistupargis taastatakse Püha Jüri kabel

Kopli kalmistupargis taastatakse Püha Jüri kabel. See oli pühendatud tüüfusesse ja hispaania grippi surnud inimestele möödunud sajandi kahekümnendate alguses. Suur osa neist olid Venemaa Loodearmee sõdurid, kes aitasid eestlasi Vabadussõjas. Kabeli taastamine on 0lulise tähtsusega kalmistu ajaloost. 

17.11.2021 – Noblessneris avati skulptuur -Vanad head ajad-

Noblessneri väljakul avati täna hiiglaslik alumiiniumist skulptuur -vanad head ajad-. Kuju on Edith Karlsoni loomingust ning pakub linnaruumis võimalust mõlgutada mõtteid aja üle enne meid.  

17.11.2021 – Raekoja plats on jõuluturu ootel

2019. aastal Euroopa kõige kaunimaks jõuluturuks valitud Tallinna jõuluturg rõõmustab külastajaid ka sel aastal. Juba homme saabub Raekoja platsile jõulukuusk ning kohe-kohe algab jõuluturu ehitus.  

17.11.2021 – ILM

Jõuluaja ootel räägime nüüd järgneva kolme päeva ilmast Tallinnas. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.