"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
EVE: vaktsineerimist on vaja, et olla terve ja mitte teisi nakatada (2)
17. november 2021
Eve.

“Olen kaks korda vaktsineeritud. Eelmine vaktsineerimine oli 17.mail ja nüüd tulin nõustamisele, et kas ma võin juba tõhustusdoosi saada. Sellepärast olengi täna siin. Kui öeldakse, et võib, teen kolmanda doosi ära,” ütles Eve. Pealinn uuris linlastelt, kas nad on vaktsineeritud.

“Vaktsiinid kaitsevad kindlasti  sellepärast, et minu lähikondsetest on haigestunud mitmed, surmaga pole need õnneks lõppenud. Kõik minu sõbrannad, töökaaslased on vaktsineeritud ja on siiamaani terved. Mina ja minu endised töökaaslased, sõbrannad – meie tahame kohvikus käia, teatris ja kontserditel käia. Selleks, et olla ise terve ja mitte teisi nakatada, oleme sada protsenti vaktsineerimise poolt,” kinnitas Eve.

“Arvan, et kui mõni kõhkleb sest tal on kaasuvad haigused, siis ma tean palju oma tuttavaid, kes ütlevad, et „oi, mul on kaasuvad haigused, ma ei julge minna“. Aga oma perearsti poole pole nad pöördunud. Mina leian, et nad peaks oma perearsti juurde minema, kes neile kindlasti ütleks, mida teha. Tean, et muidugi on ka erandeid. Tean inimest, kellel on pidevalt trombid olnud ja tema muidugi ei tohi. Peaks ikka nõu pidama ja kui arst ütleb, et võib, siis kindlasti vaktsineerida. Me ei saa ju muidu sellest lahti. ” 

Kommentaarid (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Minu Arvamus
18. nov. 2021 17:10
Arvab enda steriilse olevat koroona suhtes.
nentija
17. nov. 2021 17:47
See isik ei teagi, et ka vaktsineeritu võib teisi nakatada. Teiseks seda, et oma delikaatseid isikuandmeid ei pea ajalehes avaldama.