"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
HIIE: vaktsiinivastased ei saa lihtsalt aru, mida vaktsiin tegelikult teeb (2)
17. november 2021
Hiie.

“Olen vaktsineeritud ja praegu just vaatan, et peaks tegema kolmandat. Vaatan kui järjekord pikk ei ole, äkki teen ära. Tean, et tõhustusdoosi saab juba. Mul on viis kuud ja natuke peale möödas,” märkis Hiie. Pealinn uuris linlastelt, kas nad on vaktsineeritud.

Hiie hinnangul on jaubanduskeskustes avatud vaktsineerimispunktid vajalikud, sest inimesel on nii lihtsam.

“Mina usun vaktsiinidesse, siin pole mingit kahtlust. Enamik mu tuttavatest on samuti vaktsineeritud. Mõned nooremad on siiski põdenud. Need, kes on vaktsineerimise vastased minu arvates lihtsalt ei saa aru, mida vaktsiin tegelikult teeb. Inimestega tuleks vist ikka rohkem rääkida. Mina läksin esimese massvaktsineerimisega kaasa. Minul pole mingeid probleeme sellega tekkinud.”

Kommentaarid (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Minu Arvamus
18. nov. 2021 14:19
Küsiks kõigepealt, kes need vaktsiinivastased on? Miks peaks keegi end näiteks malaaria eest vaktsineerima kui Aafrikasse pole asja? Miks peaks vaktsineerima ennast puukentsifaliidi vastu kui metsades ei uita? Miks peaks ennast koroona vastu vaktsineerima kui kogunemistest osa ei võta, resoranides, kohvikutes ja pidudel ei käi? Koroona vastu vaktsineerimine annab heal juhul vaid lootuse viirus kergemalt läbi põdeda, mitte ei tee steriilseks viiruse vastu. Vaktsineerigu ennast need, kellel seda vaja on. Maskist kui seda õigesti kanda, on kordades rohkem kasu kui süstist. Vaktsineerimine tekitab vale enesekindluse ja ei peata viiruse levikut vaid levitab seda varjatult. Seega, harjutatakse rahvast elama viirusega süstla otsas, mitte ei taheta sellest lahti saada. Nii kui hakkab nakatunute arv vähenema, tuuakse seda kohe riiki juurde.
vot tak
17. nov. 2021 17:50
Aga ei selgu, mida siis Hiie vaktsiinist teab... Ainult lihtsameelne räägib oma terviseandmetest ajakirjanduses.