"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
Eestlane valiti Euroopa Muuseumiorganisatsioonide võrgustiku juhatusse (0)
19. november 2021
Scanpix

Eesti Muuseumiühingu juhatuse liige Dagmar Ingi valiti Euroopa Muuseumiorganisatsioonide võrgustiku NEMO juhatusse. 

NEMO (Network of European Museum Organisations) üldkoosolekul 17. novembril 2021 valiti uued juhatuse liikmed ja saadi ülevaade toimunud ning eelseisvatest tegevustest.

NEMO juhatuse kolmele vabale kohale kandideeris neli inimest. Hääletuse tulemusel valiti kolmeks aastaks tagasi David Vuillaume Saksamaa Muuseumide Liidust ja ta jätkab juhatuse esimehena. Uute liikmetena valiti juhatusse Liv Ramskjaer Norra Muuseumide Liidust ja Dagmar Ingi Eesti Muuseumiühingust.

NEMO uude juhatusse kuuluvad esimees David Vuillaume, Aleksandra Berberih-Slana, Sergio Servellón, Eva Koppen, Lodewijk Kuiper, Liv Ramskjaer ja Dagmar Ingi.

Lisaks anti üldkoosolekul teada järgmise NEMO aastakonverentsi kuupäevad ja koht. Plaanikohaselt kohtutakse tuleva aasta 13.-15. novembrini Portugalis Loulés. Teema ja täpsem info selgub 2022. aasta kevade jooksul.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.