"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
Ülo Niinemets jõudis taas maailma tsiteeritumate teadlaste hulka (0)
19. november 2021
Pealinn

Maailma teadlaste panust hindav agentuur Clarivate Analytics koostas taas aasta kõige mõjukamate ja tsiteeritumate teadlaste nimekirja, kuhu pääses kaks Eesti teadlast.

Juba viis aastat on sellesse edetabelisse kuulunud Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi professor Ülo Niinemets ning seda ka tänavu, teatas maaülikool.

Clarivate andmetel on Niinemets osalenud oma teadlaskarjääri jooksul 422 teaduspublikatsiooni kirjutamises ning teda on tsiteeritud kokku 32 711 korda. Teadlase H-indeks on 89.

Teine tänavu ära märgitud kõrgelt tsiteeritud teadlane on Tartu ülikooli elurikkuse informaatika kaasprofessor Kessy Abarenkov, kes töötab Ülo Niinemetsa juhitavas kahe ülikooli koostöös loodud EcolChange tippkeskuses.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.