"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
Täna saates "Tallinna panoraam" Duo 4-s algusega kell 18.00: Kus leiab abi perevägivalla ohver ja kuidas aidata vägivallatsejat? (0)
21. november 2021
Pealinn

Kõigest lähemalt saates “Tallinna panoraam” pühapäeviti Duo 4-s kell 18.00!

Kus leiab abi perevägivalla ohver ja kuidas aidata vägivallatsejat?
15 aastat vägivaldses suhtes elanud Katre kutsub naisi üles enda eest julgemalt seisma.

Uue linnavalitsuse liikmete kandidaadid on tänaseks teada. Milliste mõtetega asuvad ametisse uued abilinnapead?

Jõulud Tallinnas sel aastal ära ei jää.  Jõulukuusk ootab Raekoja platsil  ehtimist ja alanud on ka jõuluturu majakeste ehitamine.

Eeloleval  talvel ei pruugi ootamatu libedus Tallinna haiglaid nii väga koormata, sest libedust aitavad ennustavad nüüd nutikad seadmed ja linn on valmis majaomanikele hooldustöödel appi tõttama.  

Tallinna Linnateatri uuslavastus annab võimaluse noortele teatritegijatele.  Sel nädalal esietendunud lavaloole “Vabalt peetavate kanade munad” on publiku menu juba ette kindlustatud.

Heerold kutsub meid Pika ja Laia tänava vahel asuvasse Börsi käiku, kus võib kõige muu kõrval leida kivisse raiutud ajalooõpiku.  

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.