"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
VAATA SAADET TALLINNA UUDISED: Covid tõendite uuendamine (0)
24. november 2021

Kas teie teate, millal hakkas teie Covici vaktsineerimisetõend kehtima? Juhul kui lõite tõendi rohkem kui kuus kuud tagasi ja plaanite lähiajal reisile minna, peate seda kindlasti uuendama.

Uued trammid Tallinnale
Tallinn hakkab ümber korraldama trammiliiklust ja seetõttu muretseb Tallinna Linnatransport lähiaastail juurde 23 uut trammi. Samal ajal lisanduvad linna ka uued trammiliinid. Pakkumisi uute veeremite ehitamiseks on tulnud kolm ja õige pea otsustatakse, millised trammid meil 2024 aastal ringi liikuma hakkavad.

Kaasav eelarve keskus uuendused
Tallinna Kaasava eelarve rahvahääletusel osaleb sel aastal 135 algatust ja ideed, mis linnaelanikud on elukeskkonna parandamuseks välja pakkunud. Hääletamine algab juba esmaspäeval ja võiduideede realiseerimiseks on linna eelarvest ette nähtud 1 miljon eurot. 

PÖFF
Pimedate ööde filmifesivali üllatab ja laieneb. Selle aasta eriprogrammi tähtsündmus saab täna õhtul teoks Kultuurikatlas. Kunagises “Stalkeri” filmi võttpaigas jõuab lavale Andrei Tarkovskile pühendatud elektrooniline nüüdisooper.  

Täna avati fotonäitus „Aastaring Tallinnas 2021“
Täna avati Vabaduse väljaku tunnelis fotonäitus “Aastaring Tallinnas 2021“. Näituse tööd on välja valitud konkursi korras ning autoriteks on siinsed elanikud. Töödel on jäädvustatud linnaruumi ja looduse sümbioos.

ILM
Ja vaatame üle meie ilmaennustuse, mis hoiatab, et Reede päeval muutuvad tänavad libedaks.  

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.