"Paljudel ei ole häid suhteid vanematega. Kui sa ei saa toetust oma kõige lähedasematelt, on elus edasi liikuda ja areneda väga raske."

Eneli Jefimova, noor ujumistalent
Täna avati fotonäitus „Aastaring Tallinnas 2021“ (0)
24. november 2021
tallinn.ee

Täna avati Vabaduse väljaku tunnelis fotonäitus “Aastaring Tallinnas 2021“. Näituse tööd on välja valitud konkursi korras ning autoriteks on siinsed elanikud. Töödel on jäädvustatud linnaruumi ja looduse sümbioos.

Vabaduse väljaku tunnelis on näitus Tallinna fotovõistluse võidutöödest, mis on huvilistele vaatamiseks üleval kuni aasta lõpuni. Žürii lemmikuks kujunes see Cristo Pihlamäe foto „Peegeldus“.

Tallinn on linnaruumi teemalisi fotokonkursse korraldanud juba üle 15 aasta.

“Pildid olid väga mitmekesised,” sõnas Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti juhataja asetäitja Elena Sapp, kes oli ka ise žürii liige. “Meil on hea meel, et linna on märgatud mitmes aspektis- nii erinevatel aastaaegadel, linde, loomi, elurikkust kui ka erinevat linnaruumi ja inimeste tegemisi seal.

Konkursile laekus 172 tööd mis on kõik üleval ka Tallinna kodulehel. (fotokonkurss.tallinn.ee/fotod) Lisaks peapreemiale tunnistas žürii eripreemia vääriliseks kümme silmapaistvat fotot ning välja anti ka publiku lemmiku auhind.

“Inimesed näevad ju linna erinevalt, kes päeval, kes öösel, kes rohkem kevadel ja kes sügisel,” lisas Sapp. “Žüriid inspireerisid hetked kus osati näha linna inimese tegevust koostöös loodusega või osati märgata linna sobivust looduskeskkonda.”

Fotosid looduse ja linna üheskoos toimimisest saavad huvilised vaatama minna kuni aasta lõpuni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.