"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
Eesti korvpallikoondis alistas võõrsil Saksamaa (1)
26. november 2021
Ilja Matusihis/Pilt on illustratiivne

Eesti korvpallikoondis suutis neljapäeval pärast 1993. aastat taas Saksamaa alistada, sedapuhku oli võidunumbriteks 69:66.

Nagu lõppskoor viitab, oli kohtumine väga tasavägine ning otsustavad sündmused leidsid aset viimase veerandaja viimasel paaril minutil, teatas Postimees.

Halvimal juhul oli Eesti neljandal neljandikul kuuepunktilises kaotusseisus 55:61.

Eestlased jätkavad MM-valiksarja pühapäeval kodus Iisraeli vastu, pall visatakse mängu kell 19.00. Tänases teises meie grupi kohtumises alistas Iisrael kodus 69:61 Poola.