"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
FOTOD Nõmme uisupark sai avatud (0)
27. november 2021
Ilja Matusihis

“Nõmme uisupark ei vaja pikka tutvustamist, sest nende nelja hooaja jooksul on uisuväljak leidnud oma kindla koha nii kodu linnaosa elanike kui ka teiste tallinlaste südametes,” sõnas Grete Šillis.

Vaata galeriid (50)

Tänavu hooaeg erineb eelnevatest selle poolest, et uisuväljak on ca 15% suurem. Nii saame veelgi mõnusamalt värskes õhus koos pereliikmetega aega uisuväljakul veeta. Eelmisel kolmel hooajal on Nõmme uisupark olnud lahti keskmiselt 99 päeva ja meid on külastanud ühe hooaja jooksul keskmiselt 22 000 inimest. Keskmiselt on meil päevas tehtud 222 külastust, mis teeb keskmiseks ühe tunni külastuseks 20 inimest. Suurenenud väljakuga on meil kokku jää- ja teeninduspinda u 950 m², mis näitab, et keskmise külastuste arvu juures on meil ühe inimese kohta ruumi u 43 m².

Nõmme uisupark asub aadressil Raudtee 73. Rohkem infot: https://uisupark.ee/nomme-uisupark/

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.