"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
Lõppes esimese klassi laste ranitsatoetuse taotluste vastuvõtt (0)
30. november 2021
Foto: Pixabay

Tallinnas on teisipäeval viimane võimalus esitada taotlus saamaks esimeses klassis käivatele lastele ranitsatoetust. 

Toetuse määr on 320 eurot ja see makstakse välja ühes osas, vahendab BNS.

Ranitsatoetuse taotlemiseks peavad nii laps kui ka vähemalt üks lapsevanem olema Tallinna elanikud vähemalt käesoleva kalendriaasta 1. jaanuarist ning laps on kantud ühe Tallinnas tegutseva kooli õpilaste nimekirja. Taotluse saab esitada lapsega samal aadressil elav vanem Tallinna iseteeninduskeskkonnas.

Linn hakkas ranitsatoetust ühes osas välja maksma, sest just sügisel, kooliaasta alguses on lapsevanematel erinevaid väljaminekuid väga palju – ranitsad, koolitarbed, spordiriided ja nii edasi. Seeläbi on ranitsatoetus just sel ajal suureks abiks, leevendades perede rahalist koormust. 320 euro suurune toetus makstakse korraga välja 30 päeva jooksul pärast taotluse esitamist.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.