"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
EKA tudengid pakuvad ideid Tallinna bastionivööndi kasutamiseks (0)
02. detsember 2021
Tornide väljak. Foto: Ilja Matusihis

Eesti Kunstiakadeemia tudengid on pakkunud välja ideid Tallinna bastionivööndi kasutamiseks ning neljapäeval toimub tööde esitlus ja hindamine.

Akadeemia arhitektuurierala kolmanda kursuse üliõpilaste ette oli seatud teema, kuidas saaks bastionaalvööndit kasutada õppekeskkonnana. Tudengid analüüsisid bastionivööndi maastikku suures skaalas, uurisid täpsemalt Tornide väljaku ja teiste vanalinna ümbritsevate parkide mitmekesistamise võimalusi õppekeskkonnana ning tegid ruumilised ettepanekud muuseumite väliekspositsioonide loomiseks Tornide väljakule, Snelli parki ja mujale, vahendab BNS.

EKA tudengite maastikuprojektide esitlus-hindamine toimub neljapäeval kell 10 EKA peamajas ja sellel osalevad ka Tallinna linnavõimu esindajad. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.