"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
Mupo kinnistuomanikele: esimesel võimalusel tuleks labidas kätte võtta ja kõnniteed läbipääsetavaks muuta (0)
05. detsember 2021
Foto: Ilja Matusihis

«Mupo alustas täna elanike teavitamist ning meie sõnum on, et esimesel võimalusel tuleks ikka labidas kätte võtta ja kõnniteed läbipääsetavaks muuta. Homme on ju tööpäev ja inimesed peavad kuidagi tööle saama,» ütles mupo pressiesindaja Meeli Hunt.

Tallinna munitsipaalpolitsei (mupo) kutsub kinnistuomanikke üles kiiremas korras kõnniteedelt lund koristama, vahendab BNS.

Kella 14-ks oli mupo saanud seoses lumeuputusega 91 telefonikõnet. Teatatakse koristamata kõnniteedest, koristamata sõiduteedest ja 30 teadet on sellest, et parkivad sõidukid on takistanud lumekoristust.

Kõige hullem olukord on mupole teadaolevalt Pirital ja Mähel. Seal pidid väiksemad tänavad olema nii umbes, et inimesed on lausa lumevangis. Olukord pidi halb olema ka Põhja-Tallinnas.

Lumerohkust ja selle vastu võitlemist kogunes pühapäeval arutama ka Tallinna kriisikomisjon.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.