"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
vaata saadet "Tallinna panoraam": Milliseid muinasjutulisi elamusi pakub jõuluootuses Tallinna vanalinn? (0)
05. detsember 2021

Uuest aastast saavad kõik Tallinna õpilased esimese septembri puhul 50 eurot ja tõuseb ka pensionilisa. Kuigi tänapäeva meditsiin hoiab HIV-positiivsete tervise tavaliselt korras, on selle diagnoosiga inimestel keeruline hakkama saada. Eelkõige tunnevad nad end tõrjutuna.

Saates “Tallinna panoraam” pühapäeval kell 18 Duo 4-s!

Milliseid muinasjutulisi elamusi pakub jõuluootuses Tallinna vanalinn?

Uuest aastast saavad kõik Tallinna õpilased esimese septembri puhul 50 eurot ja tõuseb ka pensionilisa.

Tallinna Reaalkool  saab kauaoodatud moodsa juurdeehituse.  Uus ideekonkurss aitab leida parimat ruumilahendust.  

Kuigi tänapäeva meditsiin hoiab HIV-positiivsete tervise tavaliselt korras, on selle diagnoosiga inimestel keeruline hakkama saada. Eelkõige tunnevad nad end tõrjutuna.

Seljaajusonga ja vesipeahaigete selts kogub annetusi, et toetada diagnoosi saanud noori huvialadega tegelemisel ja õppetöös.  

Heeroldi ringkäik viib meid Pika tänava ühte kõige silmapaistvamasse hoonesse –  Mustpeade  maja kõrval asuvasse Rootsi residentsi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.