"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
T1 keskuse juhiks saab Tarmo Hõbe (0)
13. detsember 2021
Tarmo Hõbe. Foto: Jaanus Ree

“Mind motiveerib väga, et saan juhtida T1 ümbersündi. Keskusel on suur potentsiaal, kui seda juhtida õigesti ning professionaalse tiimi poolt. Keskuse edu nimel on äärmiselt oluline tihe koostöö hoones tegutsevate äride ja koostööpartneritega ning klientidega, millele panen suurt rõhku, tegeledes ühtlasi koos meeskonnaga keskuse tulevase kontseptsiooniga,“ ütles Tarmo Hõbe, kes asub T1 tegevjuhi ametisse 10. jaanuaril 2022.

Hõbe sõnul asub keskus suurepärases, ajaga veelgi suurema atraktiivsusega asukohas, kui pidada silmas tulevast Rail Balticu terminali. „Ühendades ärikinnisvara valdkonna kohaliku ja rahvusvahelise pädevuse, hakkab keskus ligi tõmbama hästi klappivat rentnike kooslust, saades nii mitmeotstarbeliseks keskuseks,“ ütles Hõbe.

T1 on Tallinna kaasaegseim keskus, mille täielikud võimalused avalduvad peale planeeringu ning kontseptsiooni uuendamist. „Keskuses on juba praegu head parkimisvõimalused, täiustamist vajavad ligipääs keskusele ning hoones liikumine,“ märkis Hõbe.

Alates 2013. aastast on Hõbe olnud Saku Suurhalli tegevjuht, kelle eestvedamisel on seal toimunud arvukalt suurüritusi. Varem on ta kaks aastat töötanud USS Security müügi- ja turundusdirektorina ja kuus aastat Sportland International Groupi turundusdirektorina kuuel turul.

Alates 2009. aastast on Hõbe üks Rally Estonia peakorraldajatest. Nüüdseks on see FIA World Rally Championship (WRC) sarja ametlik osavõistlus, mille otseülekanded jõudsid 2020. aastal 160 riiki ja enam kui 740 miljoni vaatajani. Hõbe pälvis 2021. aastal Vabariigi Presidendilt  Valgetähe V klassi teenetemärgi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.