"Praegu peaksime olema õnnelikud, et meil seda energiat kasvõi sellise hinnaga veel võtta on. Tulevikus on küsimus pigem see, kes energiat üldse saab."

Alar Konist, Tallinna tehnikaülikooli energiatehnoloogia instituudi professor
Tallinna kultuuriprojektide toetamise taotlusi saab esitada 20. detsembrini (0)
13. detsember 2021
Abilinnapea Kaarel Oja. Foto: Mats Õun

Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet võtab vastu mittetulundustegevuse toetuse taotlusi kultuurivaldkonnas, mille tegevused on suunatud linlaste kultuuri- ja loometegevuse arenguks, traditsioonide säilitamiseks, linna kultuurikalendri mitmekesistamiseks, rahvakultuuri tutvustamiseks ning kogukondlike tegevuste elavdamiseks. 2022. aasta üks prioriteete on toetada ka UNESCO muusikalinna programmiga haakuvaid uusi algatusi. Kuni 20. detsembrini oodatakse taotlusi tegevusteks, mis toimuvad alates 1. veebruarist 2022.

Kultuurivaldkonna abilinnapea Kaarel Oja julgustab kõiki kultuurikorraldajaid oma väärt projekte taotlusvooru esitama. „Mittetulundustegevuse toetus on kõige lihtsam ja samal ajal kõige kiirem viis Tallinna linnalt oma sündmustele tuge saada. See, milliseid kulusid on linn valmis toetama, on programmis võrdlemisi avar ning ma siiralt loodan, et taotluste hulk voorust vooru aina kasvab,“ selgitas ta.

Mittetulundustegevuse toetust saab taotleda neljal korral aastas. Järgmised taotlusvoorude tähtajad on veebruaris (tegevusteks alates aprillist), mai keskpaigas (tegevusteks alates juulist) ning augusti keskpaigas (tegevusteks alates oktoobrist). Projektitoetuse taotluse esitamise tähtajad avalikustatakse vähemalt 28 kalendripäeva enne taotluse esitamise tähtaja algust.

Mittetulundustegevuse toetuse andmise korra ja toetuse määramise lisatingimustega saab tutvuda Tallinna kodulehel.

Taotlus ning hiljem ka tegevus- ja kuluaruanne esitatakse iseteeninduskeskkonna kaudu.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.