"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Kesklinna eakad saavad kingituseks jõulukuuse (0)
14. detsember 2021
Foto Ilja Matusihis

Tallinna Kesklinna sotsiaalkeskuse eakad kliendid saavad tänu linnaosavalitsuse ja Vanalinna Lions klubi koostööle kingiks jõulukuuse.

„Jõulukuuskede kinkimine koos Vanalinna Lions klubiga on meil juba aastatepikkune tava ja sellelgi aastal saavad Kesklinna sotsiaalkeskuse kliendid viia koju tasuta jõulupuu. Jõulud on jagamise ja märkamise aeg, lahkete tegude tegemise aeg ja mis saab olla südant soojendavam kui pakkuda jõulurõõmu neile, kes seda väga vajavad,“ selgitas Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Jõulukuused valis metsast välja ja tõi kohale Lions klubi, kuuskede ja veo eest maksis Kesklinna valitsus. Tegemist on topeltheateoga – Lions klubi kasutab saadud raha heategevuseks ja kesklinna eakad saavad tasuta jõulupuu. Jõulukuused on mõeldud eelkõige sotsiaalkeskuse klientidele, aga kui kuuski jääb üle, siis jagatakse need teistele soovijatele.

Kuuse saamiseks ei ole vaja registreerida, tuleb vaid sotsiaalkeskuse lahtioleku ajal (E-R kell 9 – 17) kohale tulla. Kesklinna sotsiaalkeskus asub aadressil Liivalaia 32.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.