"Tulevikku vaadates tuleks vähemalt kodutarbijad börsipõhisest süsteemist välja suunata. Ainult nii on võimalik kliimaeesmärke tulevikus täitma hakata."

Alar Konist, TalTechi energiatehnoloogia professor
Jüri Ratas võtab vastu 3000 allkirjaga petitsiooni perevägivalla vastu (1)
15. detsember 2021
Foto: Pixabay

Riigikogu esimees Jüri Ratas võtab täna vastu petitsiooni, milles enam kui 3000 inimest avaldasid allkirjaga oma meelsust perevägivalla vastu. 

Petitsiooni esitamine on osa avaliku kampaania “Sõnaväega perevägivalla vastu“ tegevustest ning Sõnaväe kampaania on inspireeritud sõjaväest kui institutsioonist, vahendab BNS.

“Sõnal on määramatu jõud ning just nimelt sõna väega on võimalik võidelda ühiskonnas toimuva vastu,” kinnitavad kampaania korraldajad. 

Täpsemalt kampaania ja selle pooldajatega saab tutvuda lehel sõnavägi.ee või Facebookis.

Perevägivallavastast kampaaniat toetatakse Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) ja Norra perioodi 2014– 2021 finantsmehhanismide programmist „Kohalik areng ja vaesuse vähendamine“. 

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

iirlane
15. dets. 2021 22:07
Šoti politsei uus lähenemine registreerida kurjategija sooline identiteet vägistaja enda ütluse alusel. https://objektiiv.ee/jk-rowling-kritiseerib-soti-politsei-uut-suhtumist-transsoolistesse/