"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
„Hoovid korda” toetusega rajati Pirital prügimaja ja korrastati piirdeaedu (0)
17. detsember 2021
Pirita, Pähkli 12 Foto Pirita LOV

Projektilt „Hoovid korda” sai õuealade korrastamiseks toetust seitse Pirita linnaosa korteriühistut: Agro Elamud, Ranniku tee 2a, Sarapuu 9, Regati pst 10 ning Pähkli 10, 12 ja 14.

„Kõige enam soovisid piritalased uuendada piirdeaedu ja jalgväravaid. Ranniku tee 2a korteriühistu rajas prügimaja ning vahetas välja õueala vanad valgustid säästlike leedlampide vastu,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Korteriühistu Agro Elamud on oma elamute õuealasid korrastanud aastaid. Heakorraprojekti varasemad etapid on ellu viidud 2016–2019. Seekord tehti korda Puhkekodu tee elamute parkimisalad.

„Pähkli tänaval vahetas mitu korteriühistut välja aiavõrgu ja uuendas jalgväravaid ning see annab värske ilme kogu tänavale. Samuti uuendati Pähkli tänava ühe kortermaja prügiaedikut,” lisas Liinat.

Regati pst 10 ühistu tegi projekti raha toel puude hooldusraiet.

Tallinn toetas Pirita korteriühistute õuealade korrastamist kokku 20 000 euroga. Projekti „Hoovid korda” algatas linn 2005. aastal.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.