"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
täna õhtul liisi koikson Mustamäe pakub pealinlastele rikkaliku advendi kultuurikava (0)
17. detsember 2021
Liisi Koikson. Foto: Mats Õun

Mustamäe Linnaosa Valitsus ja Kaja Kultuurikeskus on ette valmistanud  Mustamäe linnaosa elanikele ja külalistele viimasel advendinädalal (14.-19. detsembril) tiheda kultuurikava, mis, loodavad korraldajad, pakub rohkelt rõõmu ja aitab luua pühademeeleolu kõikidele mustamäelastele ja linnaosa külalistele.

Galerii teisipäevasest Getter Jaani advendikontserdist:

Vaata galeriid (45)

ADVENDIAEG MUSTAMÄEL:

R 17. detsembril kell 18 Liisi Koiksoni hoovikontsert (Sõpruse pst 235). Jõuluvana ootab lapsi alates 17.30.

R 17. detsembril kell 12-18 Kaja jõululaat ja meisterdamise töötoad (Kaja Kultuurikeskus, E. Vilde tee 118). Täpsem info: https://kajakeskus.ee/kalender/kaja-joululaat

L 18. detsembril  kell 11 – 17 Mustamäe jõululaat Parditiigi pargis (Sõpruse pst 177)

L 18. detsembril  kell 16 Hanna-Liina Võsa jõulukontsert Parditiigi pargi laval (Sõpruse pst 177)

L 18. detsembril kell 11.30-18 Kaja jõululaat ja meisterdamise töötoad (Kaja Kultuurikeskus, E. Vilde tee 118). Täpsem info: https://kajakeskus.ee/kalender/kaja-joululaat

P 19. detsembril kell 12-16 Kaja jõululaat ja meisterdamise töötoad (Kaja Kultuurikeskus, E. Vilde tee 118). Täpsem info: https://kajakeskus.ee/kalender/kaja-joululaat

P 19. detsembril kell 16 Magus Vaheri ja Hedvig Hansoni jõulukontsert  Jaani kirikus (Vabaduse väljak 1). Kontsert on mõeldud Mustamäe elanikele, eelregistreerimisega.

NB! Vastavalt Vabariigi Valitsuse kehtestatud reeglitele kontrollitakse kõikidel siseruumides toimuvatel üritustel (kirikukontsert ja Kaja jõululaat) COVID-19 vaktsineerimise või läbipõdemise tõendi olemasolu.

„Loodame, et meie tihe ja põnev kultuurikava teeb rohkelt rõõmu ja loob pühademeeleolu kõikidel meie linnaosa elanikel ja külalistel. Mustamäe advendiaja kavast leiab mitmeid kontserte Eesti parimatelt lauljatelt, koguni kaks jõululaata ja palju muud põnevat. Tere tulemast Mustamäele!“ kutsub kõiki pealinlasi Mustamäe advendiaja üritustele linnaosavanem Lauri Laats.

Mustamäe Linnaosa Valitsus soovib kõikidele mustamäelastele ja pealinlastele rõõmsat pühademeeleolu!

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.