"Tulevikku vaadates tuleks vähemalt kodutarbijad börsipõhisest süsteemist välja suunata. Ainult nii on võimalik kliimaeesmärke tulevikus täitma hakata."

Alar Konist, TalTechi energiatehnoloogia professor
tallinna uudised 16.12 piirangutest vaba aastavahetus, Pirita jõulumaa, naabervallad saavad osa pealinna ringmajandusest (0)
17. detsember 2021

Peaministri ülesannetes riigihalduse minister Jaak Aab ütles täna, et valitsus kaotab erandina 31. jaanuaril kella 23-se piirangu kuni 2. jaanuari varahommikuni. Aastavahetuse tähistamine on seotud igaühe isikliku vastutustundliku käitumise normiga.

AASTAVAHETUSEL 23.00 KELLAAJA PIIRANG EI KEHTI
Valitsus tegi täna erandkorralise otsuse.

NAABERVALLAD SAAVAD OSA TALLINNA RINGMAJANDUSEST
Viimsi ja Saue valla elanikud saavad ka uuest aastast anda jäätmeid Pärnamäe ja Pääsküla jäätmejaamadesse tallinlastega samadel tingimustel.

PIRITA KLOOSTRIS AVATI JÕULUMAA
Täna avati Pirita Kloostri varemetes maagiline jõulumaa, mis pakub neli päeva jutti meelelahutust ja mitmeid üllatusi.

SEKSUAALSE ENESEMÄÄRAMISE EAPIIR
Seksuaalse enesemääramise eapiiri muudetakse seni kehtinud 14 aastalt 16 aastale. Eelnõu eesmärk on kaitsta lapsi selle eest, et täiskasvanud neid seksuaalselt ära ei kasutaks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.