"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
Põhja-Tallinna valitsuses avati laste jõulukunsti näitus (0)
17. detsember 2021
Põhja-Tallinna jõulukaarti joonistus, autor Dominika Švets.

Põhja-Tallinna valitsuse fuajees (Kari 13) avati näitus, mis on kokku pandud linnaosa valitsuse  jõulukaardi joonistuskonkursile laekunud õpilastöödest.

Põhja-Tallinnas on traditsiooniks saanud juba aastaid kestev tava, et linnaosa ametliku jõulukaardi konkursist võtab osa kaks piirkonna kooli. Sel aastal osalesid Ehte Humanitaargümnaasium ja Tallinna Kopli Huvikool. Kokku laekus ligi 150 joonistust õpilastelt vanuses 7-18 eluaastat.

„Põhja-Tallinna valitsus peab oluliseks, et linnaosa inimesed esindaksid oma kodulinnaosa. Jõulukaart on olulisemaid sümboleid, mis annab edasi autori enda pühade nägemust ja häid soove ,“ ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap.

Žürii otsusega kaunistab tänavust Põhja-Tallinna jõulukaarti joonistus, mille autoriks on Ehte Humanitaargümnaasiumi õpilane Dominika Švets. 

Näitus Põhja-Tallinna valisuse fuajees jääb avatuks jaanuari lõpuni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.