"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
27.-30. detsembrini Tallinna Botaanikaaed ootab õpilasi koolivaheaja taimepäevadele (0)
21. detsember 2021
Foto: Tallinna botaanikaaed

Tallinna Botaanikaaia traditsioonilised koolivaheaja taimepäevad toimuvad 27.-30. detsembril. Et pühademaagiat pikendada, on talviste taimepäevade läbivaks teemaks jõulud. Osa võtma oodatakse 7-14-aastaseid õpilasi.

Koolivaheaja taimepäevade esimene päev ehk 27. detsember on vene keeles. Tutvutakse erinevate maade jõulutavadega ja seigeldakse troopikas.

28. detsembril meisterdatakse ehteid, mille kaunistamisel kasutatakse loodusest inspireeritud mustreid, mille peavad õpilased ise loodusest üles leidma.

29. detsembril tegeletakse paberikunstiga. Paberikunsti päeval valmistatakse šokolaadiümbriseid ja taimemotiividega kaarte.

30. detsembril rännatakse talvises troopikas – tutvutakse erinevate maade jõulupuudega ning veedetakse põnevalt aega mänguliselt seigeldes ja vahvaid ülesandeid lahendades.

Koolivaheaja taimepäevad kestavad kaks tundi päevas kell 11.00 – 13.00. Tunnid toimuvad osaliselt õues. Osalustasu lapse kohta on 5€ päevas. Registreerimine aadressil https://bit.ly/koolivaheajataimepäevad

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.