"Tulevikku vaadates tuleks vähemalt kodutarbijad börsipõhisest süsteemist välja suunata. Ainult nii on võimalik kliimaeesmärke tulevikus täitma hakata."

Alar Konist, TalTechi energiatehnoloogia professor
Haiglaravil on 213 nakatunut ja suri kaks patsienti (0)
25. detsember 2021
Ilja Matusihis

Laupäevahommikuse seisuga on haiglas 213 koroonapatsienti, lisaks suri ööpäevaga kaks eakat nakatunut.

Haiglaravil olijaist 166 põeb koroonat raskekujuliselt. Nendest omakorda 138 ehk 83 protsenti on vaktsineerimata ja 28 ehk 17 protsenti lõpetatud vaktsineerimiskuuriga. Ööpäeva jooksul avati haiglates 15 uut haigusjuhtu.

Suri kaks koroonaviirusega nakatunud inimest, kellest üks oli vaktsineerimata ja teise vaktsineerimisstaatus on täpsustamisel: 76-aastane naine ja 80-aastane mees

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti 3859 testitulemust, millest 465 osutus positiivseks. Positiivse testi saanutest oli 249 vaktsineerimata ja 216 lõpetatud vaktsineerimiskuuriga.

Ööpäeva jooksul manustati 313 vaktsiinidoosi, neist uusi vaktsineerimisi alustati 41. Laupäevahommikuse seisuga on lisa- või tõhustusdoosi saanud 270 748 inimest. Kogu Eesti elanikkonna hõlmatus kahe vaktsiinidoosiga on 61,4 protsenti.

Eestis on tuvastatud kokku 1318 koroonapositiivset, kelle puhul viitab genotüpiseerimine omikrontüvele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.