"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
Leht: NATO riikide kaitseatašeed kutsutakse Vene kaitseministeeriumi (1)
25. detsember 2021
ura.ru

NATO liikmesriikide kaitseatašeed on kutsutud 27. detsembril Vene kaitseministeeriumi, nendega kavatseb kohtuda asekaitseminister Aleksandr Fomin, kirjutas reedel ajaleht Kommersant.

“Kohtumisel teavitatakse Lääne sõjaväeametnikke taas kord Venemaa seisukohast julgeolekutagatiste osas, mida soovitakse USA-lt ja NATO-lt,” kirjutas leht viitega oma allikatele.

Moskva sai NATO-lt ettepaneku korraldada jaanuaris NATO-Vene nõukogu istung ning on valmis otsedialoogiks alliansiga, ütles varem päeval Vene välisministeeriumi ametlik kõneisik Maria Zahharova.

“Me saime sellise ettepaneku, võin kinnitada. Praegu vaadatakse seda praktilises plaanis, kuidas seda saaks korraldada,” ütles Zahharova.

“Me kinnitame valmidust alustada NATO-ga dialoogi Venemaa julgeolekutagatiste kava üle, mis välistaks alliansi edasise ittalaienemise ja ründesüsteemide paigutamise Vene piiride lähedusse,” lisas kõneisik.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

temaatik
26. dets. 2021 17:35
https://geopolitics.co/