"Praegu peaksime olema õnnelikud, et meil seda energiat kasvõi sellise hinnaga veel võtta on. Tulevikus on küsimus pigem see, kes energiat üldse saab."

Alar Konist, Tallinna tehnikaülikooli energiatehnoloogia instituudi professor
Keskhaigla Sünnitusmajas sündis 24 jõulubeebit (0)
27. detsember 2021
Foto: Rauno Volmar

Vaatamata pühadeajale Keskhaigla sünnitusmaja ämmaemandatel töö otsa ei saanud. Beebid, kel oli aeg sündida jõulude ajal, võeti rõõmuga vastu.

“Meie tublidel ämmaemandatel jagus tööd ka jõulupühadel, mil kolme päevaga sündis kokku 24 jõulubeebit. Pisikestest ilmakodanikest 14 olid tüdrukud ja 10 oli poisid,” ütles ITK turundusspetsialist Liis Jälle.

Jõululaupäeval ehk 24. detsembril sündis Keskhaigla Sünnitusmajas 7 pisikest jõuluimet. Kokku sündis kolm tüdrukut ja neli poissi.
Rahulik oli ka esimene jõulupüha, 25. detsember, mil sündis samuti 7 jõululast – kolm poissi ja neli tüdrukut. 24. ja 25. detsember olid erilised, sest mõlemal päeval sündis kaksikute paar – õde ja vend.
Teine jõulupüha läks ämmaemandatel tavapärases tempos ja oli lasterikas – 26. detsembril aidati ilmale 10 jõulubeebit – seitse tüdrukut ja kolm poissi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.