"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
Põhja-Tallinnas avati kuus jõulukuuskede kogumiskohta (0)
27. detsember 2021
Foto: Ilja Matusihis

Esmaspäevast, 27. detsembrist on Põhja-Tallinnas avatud kuus ajutist jõulukuuskede kogumiskohta. Jõulupuud saab tasuta ära anda kuni 31. jaanuarini.

“Palume pühaderõõmu pakkunud jõulupuud viia spetsiaalsetesse konteineritesse, mis asuvad Kopli Kalmistupargi, Salme kultuurikeskuse, Pelgulinna Selveri, Tööstuse 56, Kalaranna tänav T9 ja Niine 2 lähistel. Kindlasti peab kuuskedelt eemaldama ehted, vaid nii on võimalik saata puid taaskasutusse,” ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap. 

Vana jõulupuu koht ei ole prügikonteineri kõrval ja kogumispunktide vajalikkus on end aastatega tõestanud. „Sel aastal oleme lisanud kaks kogumiskohta, mis asuvad Kalaranna ja Niine tänaval,“ lisas Pihlap.

Põhja-Tallinnas on elanikel võimalik jõulukuuski viia 6 ajutisse kogumiskohta alates 27.12.2021 kuni 31.01.2022:

  • Kopli 69C – Kopli Kalmistupargi Kopli tänavapoolse värava juures
  • Tööstuse 56 – Erika bussipeatuse taga asuv parkla
  • Sõle 51 – Pelgulinna Selveri juures
  • Salme 12 – Salme kultuurikeskuse kõrval (Salme ja Kalevi tn nurgal asuval parkimisplatsil)
  • Kalaranna tänav T9 – Kalaranna ja Lennusadama tänava nurgal
  • Niine 2- majatagune parkla

Konteinerid on mõeldud ainult kuuskede jaoks, muid jäätmeid lisada ei tohi.  Kuuskedelt tuleb ehted ja kilekotid eemaldada.

Jõulukuuski võtavad aia- ja haljastujäätmetena vastu ka Pärnamäe, Rahumäe, Paljassaare ja Pääsküla jäätmejaamad. Lisainfo: www.prugi.ee

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.