"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
Piritalased saavad kuused kogumispunkti tuua (0)
03. jaanuar 2022
Foto: Pirita LOV

“Linnakeskkonna puhtana hoidmiseks palub linnaosavalitsus piritalastel oma jõulukuused viia selleks spetsiaalselt paigaldatud ja tähistatud kogumiskonteineritesse. Kuuse saab kogumispunkti tuua alates 2. jaanuarist ja kogumine kestab 16. jaanuarini,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

2.–16. jaanuarini on võimalik vana jõulukuusk viia selleks paigaldatud kogumiskonteinerisse.

Jõulupuude konteinerid asuvad:

Võsa tee 26,

Haljas tee / Pähkli tee nurk,

Haaviku tee 16 / Kesktee 48 kinnistu esine,

Kõlviku tee / Lepiku tee nurk,

Hunditubaka tee / Vabaõhukooli tee / Teelehe tee nurk,

Lodjapuu tee / Oblika tee ots.

Pirita linnaosa valitsus palub konteineritesse panna ainult jõulukuuski. Konteineritesse ei tohi panna olmeprügi, ehitusprahti ega muid jäätmeid. Samuti ei tohi kuuski visata konteinerite kõrvale, linna haljasaladele või kohtadesse, kus tavapäraselt kogutakse korterelamute olmejäätmeid.

“Kuna kogutud jõulupuudest tehakse hakkpuitu, on oluline, et kuused oleksid kogumispunktidesse toodud ilma jõulukaunistusteta ja kilesse pakendamata,” lisas Liinat.

Jõulukuuski võtavad aia- ja haljastujäätmetena vastu ka Pärnamäe, Rahumäe, Paljassaare ja Pääsküla jäätmejaam. Info: www.prugi.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.