"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
Lasnamäe linnaosavalitsus tuletab meelde Jääle minek on rangelt keelatud (1)
05. jaanuar 2022
Foto Albert Truuväärt

Pae järve ja teiste Lasnamäe veekogude õrnale jääle minek on keelatud ja eluohtlik. Keelust hoolimata mõni inimene siiski läheb selleks mitte sobivate veekogude jää peale ning tegeleb seal ka ohtliku kalapüügiga. 

„Paraku teame, et leidub uudistajaid, kes lähevad nii Tondiraba pargi veekogudele kui ka suisa kalureid, kes püüavad kala Pae järvel,” ütles Lasnamäe linnaosavanema kohusetäitja Anu Aus. “Siiski ei maksa oma elu ja tervisega riskida ning tuletame meelde, et Lasnamäe veekogude jääle minek on rangelt keelatud iga ilmaga. Samuti juhin tähelepanu, et politsei võib keelu rikkumise eest ka trahvi teha.“

Miinuskraadide saabudes tekkis jää Lasnamäele eelkõige Tondiraba parki, mille veesilmad on väiksema sügavusega, kuid sellegipoolest ohtlikud. Eriti ohtlik on märksa sügavam Pae järv ning kiiresti voolav Pirita jõgi, mille jääle minek on samuti kategooriliselt keelatud. 

Talve algusest on Pae järve kaldal paigutatud ka suur plakat, mis tuletab linlastele meelde, et veekogude jääle minna ei tohi. Kui märkate veekogudel abivajajaid, helistage viivitamatult hädaabinumbrile 112. Avaliku korra rikkumise juhul aitab ka Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet, kellega saab ühendust võtta numbril 14410.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Hold Porn
12. jaan. 2022 01:11
First time here, haha