"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
Tallinna sotsiaaldemokraadid valivad endale uued juhid (0)
05. jaanuar 2022
Tallinna sotsiaaldemokraatide juhiks kandideerib teiste seas ka praegune piirkonna esimees Raimond Kaljulaid. Foto: Mats Õun

Tallinna sotsiaaldemokraadid valivad neljapäeval Tallinna Õpetajate Majas toimuval üldkoosolekul endale uut juhtkonda, vahendab BNS.

Lisaks praegusele piirkonna esimehele, riigikogu liikmele Raimond Kaljulaidile teatas oma kandideerimisest pealinna sotside liidriks ka ettevõtja Tarmo Mölder, teatas Sotsiaaaldemokraatliku Erakonna (SDE) pressiesindaja kolmapäeval. Ürituse raames toimub erakonna esimehe kandidaatide Riina Sikkuti ja Lauri Läänemetsa debatt.

Üldkoosolekul järgmiseks kaheks aastaks valitakse ka piirkonna aseesimehi ning juhatuse liikmeid, revisjonikomisjoni liikmeid ning Tallinna piirkonna esindajaid erakonna volikogusse. Piirkonna osakondade juhte, kes samuti kuuluvad juhatusse, valitakse eraldi koosolekutel jaanuarikuu jooksul.

Üldkoosoleku avab erakonna esimehe Indrek Saare tervitus. Päevakorras on ka piirkonna juhatuse, revisjonitoimkonna ning Tallinna volikogu sotsiaaldemokraatide fraktsiooni aruanded.

Erakonna esimehe kandidaatide debatt algab orienteeruvalt kell 19.15 ning kestab kuni tund aega. Üldkogu, kus SDE-le valitakse uus esimees, toimub Tallinnas 5. veebruaril.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.