"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
Raimond Kaljulaid: toetuse taastamiseks peab erakond kõvasti muutuma (0)
07. jaanuar 2022
Raimond Kaljulaid. Foto: Scanpix

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) Tallinna piirkonna liikmed valisid neljapäeval üldkoosolekul oma esimeheks tagasi riigikogu liikme Raimond Kaljulaidi, kelle sõnul erakonnal vaja väga tõsiselt pingutada, et viimaste aastate toetuse vähenemine taas tõusuks pöörata. 

“Minu juhitud Tallinna piirkond on kindlasti valmis tegema kõigiti koostööd veebruaris valitava uue erakonna esimehe ja meeskonnaga,” ütles Kaljulaaid paartei pressiesindaja teatel. “Selleks, et erakonna toetuses toimuks päriselt pööre on vaja suuri muutusi. Muutuma peab erakond ja muutuma peab ka erakonna aetav poliitika. Kui me muutuda ei suuda, siis pole mõtet oodata paremaid tulemusi.”

Piirkonna aseesimeesteks järgmiseks kaheks aastaks valiti Jevgeni Ossinovski, Kirill Klaus, Maris Sild ja Karin Paulus.

Lisaks valisid pealinna sotsiaaldemokraadid uued piirkonna juhatuse liikmed, kelleks said Jelena Petriläinen, Anto Liivat, Tarmo Mölder ja Riina Sikkut.

Piirkonna osakondade juhte, kes samuti kuuluvad juhatusse, valitakse eraldi koosolekutel jaanuarikuu jooksul, kus valitakse ühtlasi erakonnale uut juhti valima hakkavad delegaadid.

Tallinna piirkonna esindajatena erakonna volikogusse valiti Margit Hiiet, Hanno Matto, Maris Sild ja Alissa Ait.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.