"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
vaata Hooldustööde kava Kristiine Linnaosa Valitsus jätkab talviseid hooldustöid tänavatel ja kortermajade hoovides (1)
10. jaanuar 2022
Foto: Kristiine LOV

„Kui eelmised nädalad tegelesime lume väljaveoga, siis sel nädalal keskendume lumekoristusele tänavatel ja kortermajade hoovides ning lume ja libeduse tõrjele,“ ütles Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe. „Palume veel kord kõiki autojuhte, kes näevad, et tööd toimuvad nende tänaval või hoovis, mitte parkida oma sõidukeid lumekoristuse piirkonda, sest siis saab kiiremini parema tulemuse. Koristusööde korraldamisel on hetkel suurim probleem see, kuidas saada seisvad autod koristuspiirkonnas eest ära,“ selgitas Riibe.

Kristiine Linnaosa Valitsus jätkab talviseid hooldustöid tänavatel ja kortermajade hoovides, et parandada talvist tänavate hoolduse taset.

Hooldustööde kava 11.01. – 13.01:

– teisipäeval, 11. jaanuaril, Sinika, Madara ja Tulbi tänav;

– kolmapäeval, 12. jaanuaril, Lille ja Mooni tänav (lõigul Paldiski mnt – Endla tn);

– neljapäeval, 13. jaanuar, Lagle puiestee ja Nõmme tee 19 sisehoov.

Hooldustööd algavad iga päev kell 9.00. Palume autojuhtidel sellel päeval oma sõidukeid lumekoristuse piirkonda mitte parkida!

Keskkonnahooldus Eesti OÜ  paigaldab liikluskorraldusvahendid enne tööde algust ja elanikke teavitatakse lumekoristustöödest vähemalt ööpäev ette.

Kristiine Linnaosa Valitsus tuletab ka meelde kinnistuomanikele, et kõnniteede puhastamise ja õigeaegselt tehtud lume- ja libedustõrje eest vastutab teega piirneva maja või kinnistu omanik.

Kui näete, et linnaosa tänavatel, kõnniteedel või sisehoovides on libe ja lumi koristamata, siis palume sellest meile teada anda kodulehel:

https://www.tallinn.ee/est/Vorm-Kristiine-lumekoristuse-pretensiooni-edastamine-2022

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Gerda Saulep
3. veebr. 2022 14:41
Varese ja Varese põik täielikult liivatamata ja kukkumine oli väga valus.Paluks ka siinseid jalakäijaid võtta täisväärtuslikena.