"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
linnakodanik tänab Pirita elanik kiidab sissesõidutee eest lumevallid ära lükanud sahamehe tööd (1)
11. jaanuar 2022

“Soovin väga tänada ja tunnustada seda suurepärast ja professionaalset sahajuhti, kes täna sahkas Kõivu teel ja lükkas ära ka tekkinud jäätunud lumevalli elanike sissesõitude eest!” kirjutas Pirita elanik Kai Ines Nelson sotsiaalmeedias.

“Lp hr Tõnis Liinat – sellist taset pole näinud aastaid, kui üldse, ning see hea töö väärib igati esile tõstmist ja tänamist! Teie teate, kellele see tänu edastada. Oleks väga armas ja lausa imeline, kui seda standardit hoiaksid ka tema teised sahajuhtidest kolleegid,” jagas linnakodanik sahamehele kiitust.

Kai Ines Nelson andis toimetusele teada, et nüüdseks on selgunud ka tundmatu heategija isik, kellele see tänu kuulub. “See heategija on täiesti vabatahtlik, mitte palgatud abimees, Kõivu tee elanik ja meie hea naaber Mart Hallimäe,” teatas Nelson.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Kai-Ines Nelson
11. jaan. 2022 19:11
Austatud Linnalehe toimetus, Tänan, et pidasite oluliseks avaldada Linnalehes minu tänuavalduse tublile sahamehele, kes lükkas Kõivu tee paaritute majanumbrite sissesõiduteede eest lumekoristamisel tekkinud jäätunud lumevallid ära. Selgunud on nüüdseks ka tundmatu heategija isik, kellele see tänu 100% kuulub - see heategija on vabatahtlik, samuti Kõivu tee elanik Mart Hallimäe! Usun, et minu tänuavaldusega ühinevad teisedki Pirita linnaosa Kõivu tee paaritute majanumbrite elanikud, et head naabri Mart Hallimäed veelkord tänada kogu südamest! Lugupidamisega, Kai-Ines Nelson