"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
Riigikogu ei kehtestanud kiirteste nakkusohutuse tõendina (0)
11. jaanuar 2022
COVID-19 kiirtestikomplekt negatiivse testitulemusega. Foto: Scanpix

Riigikogu teisipäevasel istungil oli arutelu all otsuse eelnõu, millega sooviti teha valitsusele ettepanek aktsepteerida avalikes kohtades ja üritustel negatiivse Covid-19 kiirtesti tulemust nakkusohutuse tõendina – riigikogu otsust vastu ei võtnud.

Riigikogu otsuse „Ettepaneku tegemine valitsusele „Negatiivse koroonatesti aktsepteerimiseks nakkusohutuse tõendina““ eelnõu esitas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) fraktsioon, vahendab BNS.

Läbirääkimistel võtsid fraktsioonide nimel sõna Anti Poolamets EKRE-st, Helir-Valdor Seeder Isamaast, Tiiu Aro Reformierakonnast ja Jevgeni Ossinovski Sotsiaaldemokraatlikust Erakonnast.

Otsuse vastuvõtmise poolt hääletas 30 riigikogu liiget, ent otsuse vastuvõtmiseks olnuks vaja Riigikogu koosseisu häälteenamust ehk 51 poolthäält.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.