"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Tallinna Vee aktsionärid valisid uueks nõukogu liikmeks Silver Tamme (0)
13. jaanuar 2022
Silver Tamm. Foto: Mats Õun

AS-i Tallinna Vesi aktsionärid toetasid ettevõtte juhatuse ettepanekut valida alates 14. jaanuarist Silver Tamm Tallinna Vee nõukogu liikmeks. 

Ühtlasi toetasid aktsionärid ettepanekut kutsuda nõukogust tagasi Katrin Kendra. Tema volitused lõppevad 13. jaanuaril, vahendab BNS.

Oma hääle andis kokku 24 ettevõtte aktsionäri, kelle häältega on esindatud 15 119 392 häält ettevõtte aktsiatega esindatud 20 miljonist häälest ehk 75,6 protsenti kõigist aktsiatega esindatud häältest. 

Silver Tamm alustas Tallinna linna teenistuses tööd 2001. aastal linnakassa osakonna analüütikuna. Alates 2007. aastast töötab ta sama osakonna juhatajana. Linnakassa juhtida on muuhulgas kogu linna makseliiklusega seonduv, pika- ja lühiajalise kapitali kaasamine ning finantsriskide juhtimine, lisaks vastutab linnakassa linnaeelarve koostamise eest.

Lisaks linnakassa juhataja ülesannetele täidab ta alates 2021. aasta septembrist ka Tallinna linna finantsdirektori kohuseid. Tamm ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.

Tallinna linna osalus Tallinna Vee aktsiakapitalis moodustab 55,06 protsenti. Tallinna linnale kuulub 11 011 482 A-aktsiat, nimiväärtusega 0,60 eurot.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.