"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
täna kell 16-17 Kristiine korteriühistute e-infotund keskendub hoovide korrastamisele (0)
19. jaanuar 2022
Endla tn 90 KÜ ehitas projekti toel puidust prügimaja

Täna kell 16.00 – 17.00 toimub Kristiine korteriühistute 2022. aasta esimene e-infotund toetusmeetme „Hoovid korda“ taotluse nõuetest. Üritus toimub veebi vahendusel Kristiine linnaosa ametlikul Facebooki lehel.

Alates 2005. aastast on Tallinna linn toetanud korteriühistuid hoovialade korrastamisel. Käesoleva aasta taotluste esitamise tähtaeg on 1. märts ja eeltööd on täies hoos. Abiks toetuse taotlejatele korraldab Kristiine Linnaosa Valitsus korteriühistute infotunni, millel käsitletakse korduma kippuvaid küsimusi:

  • Kui vaba on vaba ehitustegevus?
  • Millal on vaja projekteerimistingimusi, ehitusluba või -teatist?
  • Millele on vaja ja kelle kooskõlastust, arvamust või nõusolekut?

Selgitusi jagab Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti projektide ja planeeringute menetlemise osakonna juhataja Tiina Leetmaa.

2022. aastal on Tallinna linnas tegutseval korteriühistul taas võimalik taotleda linnalt toetust õuealade heakorrastamiseks kuni 70% projekti maksumusest.

„Tallinna linna toetusel teostati Kristiines eelmisel aastal kümme projekti, mille raames viidi ellu terviklik õueala heakorrastusprojekt, remonditi piirdeaedu, rajati rattamaja, aiapaviljon, prügimajad ning süvamahutid jäätmete liigiti kogumiseks. Ootame ka sel aastal linnaosa korteriühistutelt aktiivset osalemist,“ ütles Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Kõik huvilised on oodatud esitama oma küsimusi.

Palume saata need eelnevalt meiliaadressile Marju.Korts@tallinnlv.ee. Küsimusi on võimalik esitada ka otseülekande vältel Kristiine linnaosa Facebooki lehel.

E-infotund on nähtav aadressil https://www.facebook.com/kristiine.linnaosavalitsus/ ja hiljem järelvaadatav.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.