“Mind häirib, et enamik lugusid “Eesti laulul” on inglise keeles. Elementaarne lugupidamine oma emakeele vastu võiks ikka olla!”

Voldemar Kuslap, laulja
Pisitööde vahendaja: kõrged energiarved toovad inimesi tööampse tegema (0)
21. jaanuar 2022
Tavi Maastik.

Pisitööde vahendamise mobiilirakendust pakkuv Handies Solutions OÜ teatel on suurte elektriarvete valguses inimesed hakanud järjest enam otsima võimalusi sissetuleku suurendamiseks tööampsude näol.

Handiese tegevjuhi Tavi Maastiku sõnul liitutakse ettevõtte platvormile erinevatel põhjustel, kuid viimasel ajal on näha trendi, et otsitakse täiendavaid sissetulekuallikaid järsku suurenenud elukalliduse, eeskätt elektrihindade tõusu pärast.

Maastiku sõnul on platvormil eriti kasvanud nende inimest arv, kes soovivad teha ühe või kaks tööampsu nädalas oma põhitegevuste kõrvalt.

„Kuigi meil on platvormil palju Tegijaid, kes kogu oma sissetuleku loovad Handieses, kasvab järjest nende Tegijate arv, kes soovivad teha ühe või kaks tööampsu nädalas oma põhitegevuste kõrvalt. Arvestades, et keskmine töö maksab üle 100€, on see väga lihtne ja kiire võimalus teenida kuus juurde üle 500€,“ selgitas Maastik, kelle sõnul on motiveerivaks asjaoluks ka see, et väljamaksed Handieses teenitu eest tehakse iga nädal. „Platvormi poolt pakutav paindlikkus sättida oma tegevus vastavusse oma väljakujunenud elukorraldusega annab sisuliselt kõigile võimaluse teenida lisatulu siis, kui selleks on kõige sobivam aeg ja koht.“

Handies Tegijaks hakkamine võtab aega vaid paar minutit. Selleks on vaja enda nutitelefoni laadida Handies Tegija rakendus ning kirja panna oma oskused, soovitav tasu ja asukoht, kus oma teenuseid pakutakse. Edasi leiavad kliendid Tegija lihtsa vaevaga rakendusest üles, ühtlasi saab iga Tegija leida endale sobiva tööampsu tööde seinalt.

Handies on Aare Sule ja Kaspar Triebstoki idufirma poolt loodud rakendus, mis ühendab inimesed, kes vajavad kiirelt spetsialistide abi erinevate töödega. Teenuseid võib leida erinevatest valdkondadest, alustades elektritöödest, torutöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja.  

Handies Tegija äpi saab tasuta alla laadida Android-telefonis Google Playst ja IOS-iga App Store´ist.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.