“Mind häirib, et enamik lugusid “Eesti laulul” on inglise keeles. Elementaarne lugupidamine oma emakeele vastu võiks ikka olla!”

Voldemar Kuslap, laulja
Konteineritesse on võimalik kuuski viia kuni pühapäeva õhtuni Kesklinnas saab jõulukuuski erikonteinerisse viia (0)
23. jaanuar 2022
Ilja Matusihis/Pilt on illustratiivne

Tallinna kesklinna elanikud saavad kuni pühapäeva õhtuni viia oma jõulukuused selleks tarbeks paigaldatud kogumiskonteineritesse.

„On oluline, et tuppa toodud ning suure hoole ja armastusega ehitud jõulukuuskede teekond ei lõpeks nukralt prügikasti kõrval vedeledes. Oleme tänulikud, kui kesklinlased toovad oma jõulukuused selleks spetsiaalselt paigaldatud ja vastavalt tähistatud konteineritesse ning hoiavad sellega meie linnaosa puhtana. Kuuskede ümbertöötlemist võimaldamaks tuleb need asetada konteinerisse lahtiselt, mitte kilekotti pakitult! Konteineritesse on võimalik kuuski viia kuni pühapäeva õhtuni,” selgitas Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Konteinerid jõulupuude kogumiseks paiknevad Kesklinnas üheksas kohas: Luite tänav, Kuristiku ja Oru tänava ristmikul,  Adamsoni 34, Jalgpalli ja Asula tänava parklas, Imanta tänava parklas,  
Magasini tänava pakendipunkti kõrval, Vesivärava tänava parklas, Tatari tänava platsil ja Poldri tänava parklas.

Kesklinna vanem paneb kõigile südamele, et üksnes jõulukuuskede jaoks mõeldud konteineritesse ei pandaks olmeprügi, ehitusprahti ega muid jäätmeid. Samuti ei tohi kuuski visata konteinerite kõrvale, linna haljasaladele või kohtadesse, kus tavapäraselt kogutakse korterelamute olmejäätmeid.

Jõulukuuski võtavad aia- ja haljastujäätmetena vastu ka Pärnamäe, Rahumäe, Paljassaare ja Pääsküla jäätmejaam.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.