"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Keskkonnaministeeriumi asekantsler asub Eesti rohepööret ellu viima (0)
24. jaanuar 2022
Kristi Klaas. Foto: Scanpix

“Rohepööre on Eestile suur võimalus,“ ütles Keskkonnaministeeriumi asekantsler Kristi Klaas. “Meil on väga head ülikoolid, tulevikuvaatega ettevõtjad ning oma inimeste heaolule pühendunud kohalikud omavalitsused ja kogukonnad, kellega koostöös saame meile kõigile pakkuda puhtama ja edukama Eesti. Rohepöörde elluviimiseks tuleb kokku panna selge ja läbimõeldud plaan, kuhu annavad oma panuse erinevad valdkonnad.“

Kristi Klaas asub esmaspäevast Riigikantseleis juhtima Eesti rohepöörde elluviimist. Klaas selgitas, et Riigikantseleis saabki tema ülesandeks just Eesti rohepöörde tervikliku tegevuskava loomine, võtmetegevuste ja rollijaotuste kokkuleppimine ning  erinevate valdkondade koostöö koordineerimine, vahendab BNS.

Kristi Klaas on Keskkonnaministeeriumis töötanud 2002. aastast. Aastail 2014–2018 töötas ta diplomaadina Eesti  alalises esinduses OECD ja UNESCO juures Pariisis ning Eesti alalises esinduses Euroopa Liidu juures Brüsselis. 2018. aasta novembrist on Kristi Klaas olnud keskkonnaministeeriumi kliima ja strateegilise planeerimise küsimuste eest vastutav asekantsler.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.