"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Pirita ühistud saavad hoove korrastada linna abiga (0)
24. jaanuar 2022
Foto: Pirita LOV

„Projekt „Hoovid korda” on mõeldud korterelamute hoovide korrastamiseks ja õuealade uuendamiseks, nagu näiteks kõnniteede ja parkimisalade ehitamine või ratta- või prügimajade rajamine. Samuti saab projekti raha kasutada õueala valgustuse uuendamiseks, et säästa energiat ja suurendada turvalisust,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat ja kutsus ühistuid agaralt „Hoovid korda” toetust kasutama.

Eelmisel aastal sai seitse Pirita korteriühistut kokku 20 000 eurot, mille eest tehti korda piirdeaedu, jalgväravaid, parkimisalasid ja prügiaedik.

Tänavu ootab Pirita linnaosa valitsus soovitab elamute õueala uuendamiseks mõeldud toetuste taotlusit saab esitada 1. märtsini.

Ühtekokku on projekti „Hoovid korda” raames võimalik rahastada 15 tegevust, toetuse kogueelarve on 760 000 eurot. Linn hüvitab tööde maksumusest kuni 70%, mis võib ulatuda 16 000 euroni kalendriaastas. Et ühe hoovi kohta võib toetust saada kokku kuni 40 000 eurot, on võimalik esitada taotlus mitmel aastal.

Toetusetaotlus tuleb esitada hiljemalt 1. märtsiks. Rohkem teavet www.tallinn.ee/Teenus-Hoovid-korda-toetus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.