"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Jäätmekava eelnõu ootab tagasisidet 23. veebruarini (0)
15. veebruar 2022
Foto Albert Truuväärt

23. veebruarini ootab tagasisidet Tallinna uue jäätmekava eelnõu, mille eesmärk on kavandada linna jäätmehoolduse tegevusprogrammid ja -suunad kuni aastani 2026.

Linna strateegilised eesmärgid eelnõu järgi edendada jäätmetekke vältimist ning suurendada jäätmete liigiti kogumist ja ringlussevõttu, tõhustada jäätmekorraldust ja järelevalvet selle üle, toetada ringmajanduse põhimõtete rakendamist ja kasvatada inimeste teadlikkust. 

„Tallinna jäätmekava 2022-2026“ eelnõu on avaldatud linna veebilehel aadressil  https://www.tallinn.ee/est/keskkond/Tallinna-jaatmekava.

Kirjalikke ettepanekuid, vastuväiteid ja küsimusi eelnõu kohta saab saata kuni 23. veebruarini aadressile jaatmed@tallinnlv.ee.

Lisaks sellele on igaühel võimalik osaleda avalikul arutelul 28. veebruaril kell 16–18 Microsoft Teamsi vahendusel.

Arutelul tutvustatakse jäätmekava eelnõud, samuti on võimalik arutleda tekkinud küsimuste ja arvamuste üle ning esitada ettepanekuid, kuidas kava veelgi paremaks muuta.

Avalikule arutelule saab hiljemalt 25. veebruaril registreerida e-posti aadressil jaatmed@tallinnlv.ee, helistades telefoninumbrile 640 4131 ja veebilehel https://www.tallinn.ee/est/keskkond/Tallinna-jaatmekava

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.