"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
galerii Aasta toiduteo auhinna pälvis nõuderingluse süsteemi looja (0)
07. mai 2022
Albert Truuväärt

Tallinna abilinnapea Joosep Vimm andis laupäeval aasta toiduteo galal auhinna korduskasutusnõude vallas osaühingule Ringo Eco, kes töötas välja korduskasutatavate nõude ringluse süsteemi. 

Vaata galeriid (90)

“Valikut oli raske teha, sest korduskasutatavate nõude valdkonnas on Eestis palju häid tegijaid ja erasektor tõepoolest veab keskkonnasõbralikku innovatsiooni. Ringo Eco paistab silma oma uute lahenduste ja aktiivse tegutsemisega ja juba tänavu katsetavad nad oma lahendusi nõude korduskasutamiseks avalikel üritustel,” ütles abilinnapea Joosep Vimm. “Korduskasutatavate nõude ringluse süsteemi loomine on Tallinna linnale oluline, kuna kavatseme juba järgmisel aastal lõpetada ühekorra biolagunevate nõude kasutamise avalikel üritustel. Sellega soovime Eestis olla eestvedajad ja suunanäitajad.”

Ringo pandiga tagastatavad pakendid on kasutusel toidu kaasamüügil, samuti on võimalik ettevõtte toel asendada ühekordsed pakendid korduskasutatavatega nii avalikel kui ka eraüritustel. Nõud saab pärast kasutamist viia tagastuskasti, kust need jõuavad pesukeskusesse pessu ja desinfitseerimisele. Seejärel saab need saata uuele ringile.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.