“Mind häirib, et enamik lugusid “Eesti laulul” on inglise keeles. Elementaarne lugupidamine oma emakeele vastu võiks ikka olla!”

Voldemar Kuslap, laulja
Pirita saab seitse uut bussiootekoda (0)
10. mai 2022
Foto: Pirita LOV

„Uued ootekojad paigaldatakse Käära, Liilia tee, Aianduse tee, Äigrumäe ja Laiaküla peatusesse. Käära peatuse ootekojad vahetatakse välja nii linnast väljuval kui ka linna suunduval suunal ning Äigrumäe saab uue paviljoni linna suunduval suunal ja lõpp-peatuses. Kokku paigaldatakse seitse ajakohast ootekoda,” selgitas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat, kelle sõnul alustati ajast ja arust bussiootekodade väljavahetamist eelmisel aastal ja viimased vanad paviljonid utiliseeritakse maikuus. 

Uued ühissõidukite klaasist ootekojad paigaldatakse Muuga, Randvere ja Pärnamäe teele. Paviljonid on valmistatud metallist sõrestikkonstruktsioonina, mis on kolmest küljest kaetud läbipaistva purunemiskindla klaasiga. „Hea, kui bussipeatuses saab tuule ja vihma eest varju minna. Ootekojas on istepink ning koja kõrval infotahvel bussiinfo edastamiseks ja prügikast. Uued ootekojad on tänapäevase ilme ja vormilahendusega,” nentis Liinat. 

Bussipeatuste vanad ootekojad utiliseerib ja uued paigaldab linnaosavalitsuse tellimusel San-Met Grupp OÜ. Töö tähtaeg on 31. mai ja lepinguline maksumus 26 460 eurot (koos käibemaksuga).

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.