“Mind häirib, et enamik lugusid “Eesti laulul” on inglise keeles. Elementaarne lugupidamine oma emakeele vastu võiks ikka olla!”

Voldemar Kuslap, laulja
Pirital kleebiti postidele provotseerivaid plakateid (1)
12. mai 2022
Foto: Pirita LOV

„See on lihtsalt ropp, kuidas tänavu kevadel on Piritat soditud. Alles hiljaaegu oli kellegi kuri käsi terviseraja ääres puudele Z-sümboli mökerdanud, nüüd kleebiti ühe õhtuga linnaosa eri paigus provotseeriva sisuga plakateid. See on pahatahtlik ja täiesti lubamatu tegevus,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Pirita Merivälja ja Padriku elamurajooni ning Lillepi pargi valgustuspostidele kleebiti provokatiivse sisuga plakateid. Linnaosavanem palub reostamisest teavitada mupot. Linnaosa valitsus sai teisipäeva õhtul jalutanud piritalaselt infot, et Lillepi pargi valgustuspostide külge on kleebitud punase ja mustaga kujundatud plakatid, millel seakujutis, keelumärk ja sümboolika.

Linnaosavalitsus koos linnaosas hooldustöid tegeva lepingupartneriga kõrvaldas plakatid kiiresti.

„Palun kõiki inimesi, kes märkavad ebasobiva sisuga plakateid ja lendlehti, sellest teada andma mupole,” palus linnaosavanem.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Pahane linnakodanik
12. mai 2022 13:42
Ega siin enam muu ei aita, kui politsei isikkoosseisu tuleb Tallinnas suurendada vähemalt tuhatkonna mehe võrra ja alustada kõigis käidavates ja vähem käidavates kohtades ööpäevaringset jalgsipatrullimist, soovitavalt koos teenistuskoertega, et tagada avalik kord ja riiklik julgeolek. Selline jultumus, mis praegu Pirita näite näol toimub, ületab juba igasuguse taluvuse piiri. Meetme rakendamiseks vajalike vahendite puudumisel võib aga kaaluda ka üleriigilise politseid toetava täiendava maksu sisse seadmist, sest usun, et kõik on seda meelt, et turvaline riik ei ole koht kus koonerdada.