“Mind häirib, et enamik lugusid “Eesti laulul” on inglise keeles. Elementaarne lugupidamine oma emakeele vastu võiks ikka olla!”

Voldemar Kuslap, laulja
Pirita palkab öist randa valvama turvafirma (0)
13. mai 2022
Foto: Pirita LOV

„Turvafirma on abiks, et hoida ära rannainventari lõhkumist, välitualettide ja müügikioskite sodimist grafitiga ning vandalismi. Samuti aitab turvafirma ennetada korrarikkumisi, abistada abivajajaid ning tagada avalik kord ja turvalisus ka hilistel tundidel,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Alates 15. maist õhtul kella kümnest kuni kaheni öösel teeb kogu suve Pirita rannas kontrollreide turvafirma. Pirita linnaosa valitsus sõlmis turvafirmaga Skarabeus Julgestusteenistus OÜ lepingu patrullimiseks ja avaliku korra hoidmiseks Pirita rannaalal, rannametsas ja tribüünide alal.

Linnaosa vanem selgitas, et just südaöö paiku kogunevad randa ülemeelikud külalised. „Palkasime lisajõudu, et ohjata neid, kes soovivad rannas grillida ja napsitada ning ööpimeduses rannaliival tsikli või autoga paarutada,” märkis Liinat. Intsidentide puhul peab patrull teavitama politseid ja vajaduse korral ka päästeametit ja kiirabi ega tohi lahkuda sündmuskohalt enne nende saabumist.

„Soovime, et suvi mööduks kõigile Pirita külalistele rahulikult ja turvaliselt,” ütles linnaosavanem.

Skarabeus Julgestusteenistuse patrull teeb korrapäraseid reide Supluse pst 1c ja Jõesuu tee 5 vahele jääval alal 15. maist kuni 15. septembrini iga päev ajavahemikus kell 22–02.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.