„Kui on võimalik koos kolleegidega ühe autoga tööl käia või mõned asjad ostmata jätta, siis tuleks seda teha, et mitte väga palju kulutada.“

Peep Peterson, Ametiühingute Keskliidu esimees
Keldrimäel avatav välijõusaal avardab veelgi võimalusi vabas õhus jõutrenni tegemiseks (0)
18. mai 2022
Foto: Kesklinna LOV

„Mida teadlikumalt trenni teha, seda suurem on kasu tervisele ning seda väiksem on oht enda kehale liiga teha. Ott Kiivikas on terve kevade jooksul õpetanud erinevates Kesklinna välijõusaalides huvilisi õigesti jõuharjutusi tegema ja mul on suur rõõm, et need üritused on olnud sedavõrd rahvarohked,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Tallinna Kesklinna Keldrimäe asumis avatakse pühapäeval, 22. mail kell 13 moodne ja mitmekülgseid treenimisvõimalusi pakkuv välijõusaal. Trenažööride kasutamise nippe tutvustab avamisel Eesti üks tuntumaid kulturiste Ott Kiivikas.

Imanta tänava äärde vaiksele kvartalisisesele alale rajatud spordiplatsil on üheksa treeningseadet, mis sobivad nii erinevate lihasgruppide treenimiseks kui ka üldtugevdavate võimlemisharjutuste tegemiseks. „Seejuures on üks treenimisvahend mõeldud spetsiaalselt erivajadustega inimestele,“ märkis Kesklinna vanem. „Sellesse piirkonda välijõusaali rajamisel lähtusime kohalike elanike soovist. Samalaadsed sportimisvõimalused on eelmisest aastast ka Tuvi pargis ja Lastekodu 32 kinnistule rajatud suurel kogupereväljakul,“ lisas Haukanõmm.

Uus välijõusaal paikneb Võlvi 6 maja ja tänava parkla vahelisel alal  mänguväljaku kõrval. Platsile istutati ka pooppuud ja paigaldati puidust istumisalad. Seadmetel saab reguleerida raskuseid ning need sobivad kasutamiseks erineva vilumuse ja vanusega kasutajatele.

Jõuväljaku ehitas Inseneriteenused OÜ, ehitusprojekti koostas Lootusprojekt OÜ.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.